instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

zainwestuj w swoją przyszłość

Instalacje fotowoltaiczne, to inwestycja, która jest przyjazna środowisku, pozwalająca oszczędzać pieniądze, a przy okazji cieszyć się darmowym prądem we własnym domu. 

W dzisiejszych czasach rozwój instalacji fotowoltaicznych postępuje bardzo dynamicznie, a trzecim co do wielkości źródłem odnawialnej energii na świecie jest słońce. 

Wychodząc naprzeciw stale rosnącym cenom prądu, a także postępującej degradacji naszego środowiska, każdy z nas może zasilać swoje urządzenia domowe, czerpiąc korzyści z ekologicznego źródła energii jakim jest słońce.


Kilka faktów o panelach fotowoltaicznych

Pracują prze cały rok

panele fotowoltaiczne w swoim działaniu opierają się na świetle a nie na temperaturze w związku z czym mogą efektywnie pracować niezależnie od panującej na zewnątrz temperatury.

Działają w pochmurne dni

w nowoczesnych panelach fotowoltaicznych produkcja energii ma miejsce nawet przy bardzo dużym zachmurzeniu

Inwestycja, która się zwraca

uwzględniając koszt montażu, serwisu i efektywność paneli oraz rosnące ceny prądu inwestycja w panele fotowoltaiczne zwraca się średnio po 6-8 latach

Nie wymagają wiele przestrzeni

aby w pełni pokryć zapotrzebowanie na prąd gospodarstwa domowego wystarczy ok. 18 mkw dachu o odpowiedniej ekspozycji.

Dofinansowania obniżają koszty

dzięki możliwości uzyskania dofinansowania np. z programu „Mój Prąd” można znacząco obniżyć koszt instalacji paneli fotowoltaicznych.

Szybka realizacja

wbrew pozorom instalacja fotowoltaiki nawet na istniejących nieruchomościach nie jest skomplikowanym procesem. Wykonanie układu i montaż paneli zajmuje zazwyczaj kilka dni i nie wymaga znaczących prac budowlanych.

Pozostała nasza oferta

Pompy ciepła

Finansowanie

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej