Finansowanie

Klient indywidualny

Mój prąd

Pomagamy swoim klientom otrzymać dotację na instalację fotowoltaiczną “Mój prąd”, aby cały proces przeszedł szybko i kompleksowo. Program ,,Mój prąd” jest skierowany osób fizycznych, które wytwarzają energię elektryczną do własnych potrzeb. Aby otrzymać dofinansowanie, potrzebne jest zawarcie umowy, która reguluje wszelkie kwestie, związane z wstawieniem do sieci energii elektrycznej stworzonej w mikroinstalacji. 

Dofinansowanie “Mój prąd”, to program rządowy, który pozwala na montaż paneli słonecznych, które pozwolą obniżyć rachunki za energię nawet do 0 zł. Wysokość dofinansowania opiewa na kwotę 5000 zł

Czyste powietrze

Oferujemy pomoc na otrzymanie wsparcia finansowego na wymianę źródeł ciepła w programie ,,Czyste powietrze”. Jest to program dedykowany dla właścicieli i współwłaścicieli jednorodzinnych domów, który oferuje dotację zarówno na wymianę źródła ciepła, a także prace, które są związane z termomodernizacją. Systemy grzewcze, które są nieefektywne są ogromnym obciążeniem domowego budżetu, także już dziś warto pomyśleć o przyszłości.

Klient biznesowy

Średnio ok. 20% kosztów przedsiębiorstw to koszty zasilania różnego rodzaju urządzeń. Instalacje fotowoltaiczne, które są zakładane do przedsiębiorstw są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają oszczędności. Nasza firma oferuje bardzo korzystną formę zakupu fotowoltaiki na raty poprzez leasing w banku PKOBP.

Pozostała nasza oferta

Instalacje fotowoltaiczne

Pompy ciepła

Fotowoltaika

pv@lomzaoze.pl

Pompy ciepła

pc@lomzaoze.pl

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej